lek. Aleksandra Kąkol

Studia na Wydziale Lekarskim AM w Gdańsku, prawo wykonywania zawodu uzyskane w 1999r. Uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych – 2007r. Uzyskanie tytułu specjalisty w zakresie reumatologii – 2010r. Uzyskanie uprawnień do udzielania świadczeń z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej – 2015r. 20-letnie doświadczenie kliniczne w leczeniu chorób wewnętrznych i reumatologii. Pracowała na Oddziale Reumatologii Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. Ukończyła z wyróżnieniem program edukacyjny „Postępy w chorobach wewnętrznych”, pod patronatem TIP w 2013r.oraz kurs „Zaawansowane zabiegi reanimacyjne”, ukończony egzaminem w American Academy of Pediatrics w Krakowie. W roku 2002 brała udział w warsztatach diagnostyczno-terapeutycznych II stopnia „Postępy w diagnostyce i monitorowaniu leczenia metabolicznych schorzeń kostnych”. Zakres zainteresowań: osteoporoza, dieta, zdrowy tryb życia, medycyna podróży. Kursy i staże: International Oseoporosis Academy 2009 Prague; Kurs doskonalący CMKP „Opieka geriatryczna” 2013r.; Invicta University – Diagnostyka Genetyczna XXIw.; Gdańsk 2013 – leczenie otyłości i nadwagi; Systematycznie od 20 lat bierze czynny udział w Krajowych Konferencjach TIP i Reumatologicznych.

Stopień
lekarz
Specjalizacja
Praktyka lekarska
22 lata
Wykształcenie
Akademia Medyczna w Gdańsku
  • Reumatoidalne zapalenie stawów
  • Łuszczycowe zapalenie stawów
  • Toczeń rumieniowaty układowy
  • Dna moczanowa
  • ZZSK – zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
  • Zapalenie naczyń
  • Osteoporoza
  • Układowe choroby tkanki łącznej

Zainteresowania: schorzenia reumatyczne (metaboliczne, zapalne, zwyrodnieniowe) kości, stawów (układu kostno-stawowego), a także ogólnoustrojowe stany zapalne tkanki łącznej (kolagenozy), ich rozpoznawanie, leczenie oraz zapobieganie.

Opinie

Co mówią moi pacjenci?

Bardzo miła sympatyczna pani doktor, bardzo wyrozumiała , a przede wszystkim pomogła rozwiązać problem z czego jestem bardzo wdzięczna ! Polecam z czystym sumieniem tą panią doktor , bo lepiej się trafić raczej nie da ! Pozdrawiam

— Karolina Potocka
Pacjentka

zeczowo i konkretnie. Pani doktor wykazuje sie profesjonalizmem i empatia. To ostatnie jest szczegolnie rzadkie w dzisiejszym swiecie.

— Robert Krzewiński
Pacjent
Kontakt

Umów się na spotkanie
lub poproś mnie o kontakt.

Adres

ul. Ogrodowa 11/U1
76-200 Słupsk

Skorzystaj z formularza kontaktowego i
wyślij zapytanie. Na pewno odpowiem.