lek. Dorota Modliborska

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2017 roku pracuję jako lekarz rezydent w Oddziale Neurochirurgicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. W marcu 2023 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z neurochirurgii i oczekuje obecnie na przyznanie dyplomu specjalisty w tej dziedzinie. Dodatkowo w lipcu 2021 roku ukończyłam studia podyplomowe „Kosmetologia- medycyna estetyczna dla lekarzy” na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Od tej pory ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej strefy ,,beauty”, uczestnicząc w licznych szkoleniach zarówno  praktycznych jak i teoretycznych. W medycynie estetycznej skupiam się przede wszystkim na profilaktyce starzenia się skóry i uzyskaniu naturalnego efektu.

Stopień
Lekarz
Specjalizacja
Kariera zawodowa
Praktyka lekarska
6 lat
Wykształcenie
Śląski Uniwersytet Medyczny
  • Konsultacja neurochirurgiczna
  • Botoks
  • Kwas hialuronowy
  • Laseroterapia zmarszczek
  • Medycyna estetyczna
  • Mezoterapia
  • Osocze bogatopłytkowe
Opinie

Co mówią moi pacjenci?

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo miła i konkretna. Żałuję, że poznałam tak późno. Serdecznie polecam!

— Weronika Tomala
Pacjentka

Lekarz naprawdę godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone jak dziecku. Bardzo miła atmosfera a zabieg wykonany perfekcyjnie. POLECAM!!!

— Oliwia Szymaniak
Pacjentka

Sprawdź naszą nowość,
laser frakcyjny DERMAFRAX!

Laser frakcyjny Dermafrax to profesjonalne urządzenie, które pozwala na niezwykle intensywną przebudowę skóry. Dzięki wykorzystaniu dużej mocy lasera, możliwe jest precyzyjne i kontrolowane frakcjonowanie skóry. Tylko laser frakcyjny pozwala odbudować nawet mocno zniszczoną skórę, zniwelować głębokie i rozległe rozstępy oraz spłycić blizny.

Kontakt

Umów się na spotkanie
lub poproś mnie o kontakt.

Adres

ul. Ogrodowa 11/U1
76-200 Słupsk

Skorzystaj z formularza kontaktowego i
wyślij zapytanie. Na pewno odpowiem.