dr n. med. Tomasz Dryja

Od 25 lat jestem czynnym lekarzem – kardiologiem. Od 1996 roku do 2008 pracowałem jako asystent, starszy asystent w Klinice Kardiologii PUM w Szczecinie. W latach 2008 do 2015 byłem lekarzem kierującym Pracownią Hemodynamiczną w Szpitalu Specjalistycznym w Zgorzelcu (dolnośląskie). Od 2016 roku pracuję na Oddziale Kardiologii i Pracowni Hemodynamiki Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku. Od roku 2005 jestem samodzielnym operatorem wykonującym zabiegi inwazyjne – angioplastyki wieńcowe. Zajmuje się leczeniem wszystkich schorzeń układu krążenia m in. nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, niewydolność krążenia.

Stopień
doktor nauk medycznych
Specjalizacja
Praktyka lekarska
25 lat
Wykształcenie
Wyższe
  • Niewydolność serca
  • Zaburzenia rytmu serca
  • Zawał serca
  • Nadciśnienie
Opinie

Co mówią moi pacjenci?

Cudowny lekarz z bardzo dobrym podejściem do ludzi. Miałam przeprowadzoną ablacja i jestem naprawdę wdzięczna nie tylko za ułatwienie mi życia ale także za to w jakiej atmosferze została wykonana. Bardzo dziekuje

— Justyna Kromp
Pacjentka

Lekarz o wysokiej kulturze ,na zadane pytania odpowiada cierpliwie i wyjaśnia wątpliwości, bardzo dobry fachowiec , godny polecenia, cieszę się że mój mąż trafił pod tak dobrą opiekę doktora .piękne dziękuję i bardzo polecam.

— Małgorzata Bogusławska
Pacjentka
Kontakt

Umów się na spotkanie
lub poproś mnie o kontakt.

Adres

ul. Ogrodowa 11/U1
76-200 Słupsk

Kontakt
Skorzystaj z formularza kontaktowego i
wyślij zapytanie. Na pewno odpowiem.