dr n. med. Tomasz Dryja

Od 25 lat jestem czynnym lekarzem – kardiologiem. W latach 1996-2008 pracowałem w Klinice Kardiologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.gdzie przy boku wybitnych specjalistów (m.in. Pana Prof R. Gila obecnego Kierownika Kliniki Kardiologii MSWiA w Warszawie, Pana Prof. J. Kaźmierczaka obecnego Konsultanta Krajowego z dziedziny Kardiologii, Kierownika Kliniki Kardiologii PUM w Szczecinie ) pogłębiałem wiedzę i szkoliłem swoje umiejętności z zakresu kardiologii. W latach 2008-2015 byłem kierownikiem Pracowni Hemodynamiki przy Oddziale Kardiologii w Szpitalu Specjalistycznym w Zgorzelcu (dolnośląskie) a od 5 lat pracuję na Oddziale Kardiologii i Pracowni Hemodynamiki Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku. Od 16 lat wykonuję zabiegi inwazyjne w krążeniu wieńcowym- koronarografię, angioplastyki wieńcowe, rotablacje. Pomijając moją działalność zabiegową zajmuje się również leczeniem pełnego spektrum schorzeń układu krążenia m in. nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, niewydolności krążenia, zaburzeń rytmu.

Stopień
doktor nauk medycznych
Specjalizacja
Praktyka lekarska
25 lat
Wykształcenie
Pomorski Uniwersytet Medyczny Szczecin (1996 r.)
  • Zaburzenia rytmu serca
  • Nadciśnienie tętnicze
  • Choroba niedokrwienna serca
  • Choroba wieńcowa
  • Niewydolność serca
  • Kwalifikacja do badań i zabiegów inwazyjnych z zakresu kardiologii
Opinie

Co mówią moi pacjenci?

Cudowny lekarz z bardzo dobrym podejściem do ludzi. Miałam przeprowadzoną ablacja i jestem naprawdę wdzięczna nie tylko za ułatwienie mi życia ale także za to w jakiej atmosferze została wykonana. Bardzo dziekuje

— Justyna Kromp
Pacjentka

Lekarz o wysokiej kulturze ,na zadane pytania odpowiada cierpliwie i wyjaśnia wątpliwości, bardzo dobry fachowiec , godny polecenia, cieszę się że mój mąż trafił pod tak dobrą opiekę doktora .piękne dziękuję i bardzo polecam.

— Małgorzata Bogusławska
Pacjentka
Kontakt

Umów się na spotkanie
lub poproś mnie o kontakt.

Adres

ul. Ogrodowa 11/U1
76-200 Słupsk

Skorzystaj z formularza kontaktowego i
wyślij zapytanie. Na pewno odpowiem.